RegionWiadomość dnia

UWAGA kierowcy! Od czwartku 15 kwietnia spore utrudnienia w Gliwicach

W czwartek, 15 kwietnia rozpoczną się kolejne prace drogowe. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ul. Bohaterów Getta Warszawskiego i Warszawskiej. Wprowadzone zostanie oznakowanie tymczasowe.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

15 kwietnia rozpocznie się budowa kanalizacji sanitarnej w ciągu ul. Bohaterów Getta Warszawskiego. Prawdopodobnie konieczne będzie zwężenie pasa jezdni na łuku, w okolicach dawnego, zamkniętego obecnie przejścia podziemnego łączącego ul. Bohaterów Getta Warszawskiego z ul. Toszecką. Prace, realizowane na zlecenie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, powinny się zakończyć wraz z końcem kwietnia. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie tymczasowe.

Również 15 kwietnia ruszy remont wodociągu w obrębie skrzyżowania ulic Warszawskiej i Świętojańskiej. Na czas robót wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna. Dla usprawnienia przejazdu wprowadzone zostanie ręczne sterowanie ruchem. Prace, według wstępnych deklaracji wykonawcy, potrwają do 18 kwietnia.

Źródło i foto: UM Gliwice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Będzie ponad 7 tysięcy punktów szczepień na koronawirusa. Będą też punkty szczepień drive thru [WIDEO]

Protest kierowców trolejbusów rozpoczął się w Tychach. Żądają 700 zł podwyżki

Będzie nowy dowód osobisty. Będzie zawierał nasz odcisk palca [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close