RegionWiadomość dnia

Sosnowiec: Kaszlał na wszystkich i krzyczał, że ma koronawirus! Wyleczyła go policja [ZDJĘCIA]

Gdyby to był film Barei – pan z Sosnowca trafiłby do gabloty z podpisem „tego klienta nie obsługujemy”. A tak trafił na policyjny dołek. W jednym ze sklepów w Sosnowcu mężczyzna ostentacyjnie kaszląc, krzyczał że ma gorączkę i koronawirusa. Okazało się, że razem z towarzyszącą mu kobietą mieli coś jeszcze – kilka rzeczy ukradzionych ze sklepowych półek.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Koronawirus po śląsku, czyli region walczy z epidemią!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Sosnowieccy policjanci obezwładnili i zatrzymali mężczyznę, który w jednym z dyskontów spożywczych najpierw wspólnie z towarzyszącą mu kobietą dokonał kradzieży drobnych towarów, a następnie wszczął awanturę. 51-latek krzyczał, że ma Covid i gorączkę oraz demonstracyjnie kaszlał. Obsługa sklepu wezwała na pomoc mundurowych, którzy ostatecznie po badaniach lekarskich osadzili dwoje „klientów” sklepu w izbie wytrzeźwień.

W jednym ze sklepów w Sosnowcu mężczyzna ostentacyjnie kaszląc, krzyczał że ma gorączkę i koronawirusa. Okazało się, że razem z towarzyszącą mu kobietą mieli coś jeszcze (fot.policja)
W jednym ze sklepów w Sosnowcu mężczyzna ostentacyjnie kaszląc, krzyczał że ma gorączkę i koronawirusa. Okazało się, że razem z towarzyszącą mu kobietą mieli coś jeszcze (fot.policja)

Nieodpowiedzialny mężczyzna przyznał, że nie ma żadnych objawów Covid. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

Teraz odpowie za bezpodstawną interwencję, kradzież, używanie słów wulgarnych w miejscu publicznym i wszczęcie awantury. O wysokości grzywny zadecyduje sąd, do którego zostanie skierowany wniosek o ukaranie. Z powodu nieodpowiedzialnego zachowania 51-latka, w trakcie tej interwencji policjanci zużyli dwa komplety odzieży ochronnej – wyposażenia, które w obecnym trudnym czasie jest bardzo potrzebne wszystkim służbom i mogło zostać wykorzystane w bardziej pożyteczny sposób.

 

źródło: KWP Katowice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Mniej ludzi wpuszczanych do sklepu! Wicepremier zapowiada kolejne obostrzenia w związku z koronawirusem!

PKN Orlen daje 60 mln zł na walkę z koronawirusem. Do Polski przyleciał transport maseczek [ZDJĘCIA]

Małgorzata Kidawa-Błońska zawiesza kampanię i wzywa do bojkotu wyborów! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close