RegionWiadomość dnia

Tego jeszcze nie było! Okradł sklep na wózku inwalidzkim [WIDEO]

Wjechał na wózku inwalidzkim do sklepu i… ukradł telefon komórkowy. Policjanci z Chorzowa zatrzymali złodzieja, teraz grozi mu 5 lat więzienia.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Od razu informujemy – to nie była niepełnosprawna osoba, a ktoś, kto doznał kontuzji. Do zdarzenia doszło 12 stycznia w jednym ze sklepów na terenie Chorzowa. -Analizując zapisy monitoringu sklepowego, zauważyli jak poruszający się na wózku mężczyzna, usuwa opakowanie z zabezpieczeniami z telefonu komórkowego, a następnie zabierając aparat, opuszcza sklep. Choć od początku złodziej wydawał im się znajomy, to jednak fakt, że poruszał się na wózku inwalidzkim, nie dawał im ostatecznej pewności co do sprawcy – informuje policja.

Okazało się jednak, że kryminalni się nie mylili. Wytypowany przez nich złodziej, z uwagi na odniesioną wcześniej kontuzję, faktycznie chwilowo poruszał się na wózku, jednak to nie powstrzymało go od kolejnych kradzieży. 41-latek usłyszał już zarzut i teraz o jego losie zdecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi mu nawet 5-letni pobyt w więzieniu.

 

Źródło: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Województwo śląskie chce ratować turystykę. Branża turystyczna i gminy otrzymają specjalne środki

Stoki, hotele i restauracje otworzą się 1 lutego? Rząd daje nadzieję, ale nie mówi jednoznacznie nic

Śląskie: Pasażerowie musieli wysiąść i pchać autobus, bo lód na jezdni! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close