AlarmRegion

Za co potwór! Zgwałcił i znęcał się nad swoją partnerką. Koszmar w Będzinie

Policja z Będzina zatrzymała 47-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o zgwałcenie swojej 52-letniej partnerki. Bandyta miał również popełnić przestępstwa seksualne wobec niej kilkukrotnie.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Do wykorzystania seksualnego 52-letniej mieszkanki Będzina ze strony jej 47-letniego partnera życiowego dochodziło kilkakrotnie na przestrzeni ostatnich lat. Mężczyzna od maja 2018 roku miał także znęcać się fizycznie i psychicznie nad kobietą. Jak ustalili śledczy, kobieta była wielokrotnie bita i poniżana przez praktycznie nietrzeźwiejącego 47-letniego będzinianina.

Zastraszona 52-latka nikomu nie mówiła jednak o swoim koszmarze. Stróże prawa dowiedzieli się o jej tragedii dopiero niedawno, w trakcie interwencji w jej mieszkaniu w będzińskiej dzielnicy Grodziec. Mający w organizmie prawie 2 promile alkoholu mężczyzna ponownie zaatakował kobietę. Zatrzymany stanął przed obliczem prokuratora i sędziego, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwa 47-latkowi grozi teraz nawet 12 lat więzienia.

 

Źródło i foto: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Województwo śląskie chce ratować turystykę. Branża turystyczna i gminy otrzymają specjalne środki

Stoki, hotele i restauracje otworzą się 1 lutego? Rząd daje nadzieję, ale nie mówi jednoznacznie nic

Śląskie: Pasażerowie musieli wysiąść i pchać autobus, bo lód na jezdni! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close