AlarmRegion

Tychy: Tajemnicza śmierć przy al.Bielskiej

Tajemnicza śmierć mężczyzny na terenach zielonych w rejonie al. Bielskiej i ul. Czystej w Tychach. Policja i prokuratura prowadzą postępowanie w sprawie.

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

21 stycznia, około godziny 17:30, zespół ratownictwa medycznego WPR Katowice – stacja Tychy, został zadysponowany do mężczyzny leżącego na terenach zielonych w rejonie al. Bielskiej i ul. Czystej. Po przybyciu na miejsce ratownicy podjęli wobec niego czynności ratunkowe. Najprawdopodobniej doszło u znalezionego do nagłego zatrzymania krążenia.

Niestety pomimo wysiłków ratowników nie udało się przywrócić u mężczyzny czynności życiowych. Na miejsce zadysponowany został patrol policji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do swoich czynności. Dodatkowo na miejsce został wezwany prokurator. Przybyła na miejsce pani prokurator zadecydowała o wykonaniu dodatkowych czynności. W tym celu na miejsce wezwany został policyjny technik, który wykonał pełną dokumentację na miejscu zdarzenia. Około godziny 21.20 działania na miejscu zostały zakończone. Tyscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

 

źr. 112 Tychy - Tyskie Służby Ratownicze

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

To był prawdziwy pogrom! Śląska drogówka interweniowała 176 razy [WIDEO]

Filip z Katowic walczy o życie! kończy się czas i pieniądze na leczenie w Austrii [WIDEO]

Zabójczy koronawirus 2019-nCoV dotarł z Chin do Europy? Główny Inspektorat Sanitarny wydał KOMUNIKAT!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close