KrajRegion

Wjechał w kobietę idącą chodnikiem. Był kompletnie pijany

Kierowca renault wjechał w kobietę idącą chodnikiem. Był pijany. Grożą mu dwa lata więzienia oraz wysoka grzywna. Mężczyzna stracił już prawo jazdy.

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Zdarzenie miało miejsce w Wąwolnicy (woj. lubelskie). 55-latka szła chodnikiem przy ul. Rynek. W pewnym momencie, zauważyła jadący od strony ulicy Lubelskiej samochód marki Renault. Pojazd wjechał na chodnik, a następnie jadąc po nim uderzał w słupki z łańcuchami oddzielające go od jezdni. Zanim kobieta zdążyła uciec, samochód przygniótł ją do jednego ze słupków. Wszystko to widział mąż 55-latki, który oczekiwał na nią na pobliskim parkingu.

Małżonkowie od razu zorientowali się, że kierowca renault może być pod wpływem alkoholu i zabrali mu kluczyki ze stacyjki. Kobietą zajęła się załoga karetki pogotowia, a kierowcą samochodu funkcjonariusze z posterunku w Nałęczowie. Badanie wykazało, że 42-latek z gm. Poniatowa ma ponad 2,5 promila alkoholu. Policja zatrzymała mu prawo jazdy. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna.

 

źr. Policja Lubelska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

To był prawdziwy pogrom! Śląska drogówka interweniowała 176 razy [WIDEO]

Filip z Katowic walczy o życie! kończy się czas i pieniądze na leczenie w Austrii [WIDEO]

Zabójczy koronawirus 2019-nCoV dotarł z Chin do Europy? Główny Inspektorat Sanitarny wydał KOMUNIKAT!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close