RegionWiadomość dnia

Urzędnicy w Siemianowicach pomogą wypełnić wnioski w programie Czyste Powietrze

Urzędnicy z Siemianowic Śląskich pomogą wypełnić mieszkańcom wnioski o dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze”. Od dziś mieszkańcy mogą dzwonić do urzędu i umówić się na odpowiedni termin. Spotkania ruszą najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Przed takim spotkaniem warto jednak wcześniej przygotować odpowiednie dokumenty.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

– Na przykład jest to księga wieczysta, w pewnych przypadkach trzeba posiadać zaświadczenie o dochodach. I wtedy taki wniosek wypełniamy na miejscu, jeżeli się wszystko zgadza, ten wniosek kompletny wysyłamy do wojewódzkiego funduszu. Jeśli jest niekompletny mieszkaniec jak najbardziej może uzupełnić wniosek i donieść niezbędne elementy tego wniosku – mówi Katarzyna Mroczka, Urząd Miasta Siemianowice Śląskie.

W ramach programu „Czyste Powietrze” mieszkańcy mogą otrzymać dofinansowania między innymi na wymianę źródła ciepła, instalację centralnego ogrzewania, czy stolarkę drzwiową i okienną. Trzeba jednak pamiętać, że z takich dofinansowań mogą skorzystać tylko właściciele budynków jednorodzinnych.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Szczepienia lekarzy i pielęgniarek wstrzymane do 7 marca! Chodzi o jeszcze niezaszczepionych

Największy garnizon policji w Polsce z nowym szefem. Roman Rabsztyn nowym komendantem wojewódzkim śląskiej policji

Dzieci połykają monety, spinki, kapsle a nawet sztućce. Lekarze ostrzegają

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close