RegionWiadomość dnia

Wakacje w domu nie muszą być nudne! BECEKOBUS wyruszył w trasę [WIDEO]

Wyruszyli w trasę, by po raz kolejny udowodnić, że wakacje spędzone w domu wcale nie muszą być nudne.

 

 

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

Gdy rodzice są w pracy to można się pobawić i takie tammówi Karol Kubiczek, uczestnik warsztatów

A zabawa jest przednia, bo zajęcia w plenerze odbywają się pod okiem kreatywnych prowadzących. Kolorowy BECEKOBUS bytomskie dzielnice odwiedza już po raz dziewiąty. Dzisiaj wyruszył w trasę.

 

Chcemy pokazać będąc na miejscu, że jest jakaś alternatywa na spędzanie wolnego czasu. Dzisiaj właśnie zaczynamy Bobrkiem, będą to ekotwory – to są przepiękne warsztaty, będziemy o Australii się przenosili. Dzieci będą wykonywały przepiękne artystyczne i ekologiczne pracemówi Małgorzata Kamińska, Bytomskie Centrum Kultury.

 

W ramach cyklu odbywają się warsztaty plastycznej, majsterkowania, artystyczne, muzyczne, kreatywne i rycerskie. Wszystko to, by dać najmłodszym możliwość rozwinięcia swoich zdolności i rozbudzenia wyobraźni. Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku od 6-u do 12-u lat.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Nożownik złapany! [FOTO]

UWAGA! Silne opady i burze z gradem na Śląsku

Śmierć młodego górnika w wypadku w kopalni Janina

Dzisiaj zafascynowana kulturą australijską zaproponowałam dzieciakom aborygeńskie malarstwo kropkowe. Ćwiczenia odbywają się na papierze, żeby dzieci mogły większymi kropeczkami tą metodę poznać a później na drobnych akcesoriach recyklingowych, typu breloczki z drewna z odzysku, magnesy z kamieni już takimi drobnymi kropeczkami ozdobią wymyślonymi przez siebie stworami, motylkami, czym tylko będą chciałymówi Katarzyna Cyganek, pedagog, terapeuta zajęciowy, artysta-rękodzielnik, doradca zawodowy.

 

Becekobus będzie odwiedzał kolejne dzielnice Bytomia do 30 sierpnia. Pełen rozkład jazdy dostępny jest
pod adresem www.becek.pl. Dzięki wsparciu sponsorów udział w zajęciach jest bezpłatny.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close