RegionWiadomość dnia

Wiślanka zablokowana! Koszmarny wypadek i ogromny korek na DK 81

Rośnie korek po wypadku, jaki miał miejsce w piątek, 14 lutego na Dk 81 w Żorach. Po dachowaniu osobowej Toyoty Wiślanka jest zablokowana! Tworzy się korek w stronę Katowic oraz Wisły.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wypadek w Żorach na Wiślance całkowicie zablokował ruch na DK 81. Tworzy się ogromny korek, który w piątek, 14 lutego potrwa zdaniem służb jeszcze kilka godzin. Na wysokości baru „Szaszłyk” w Żorach, jak ustaliła wstępnie drogówka – kierowca Fiata Seicento wyjeżdżał z ulicy Mikołowskiej na Dk 81. Wyjeżdżając na główną drogę w stronę Wisły miał wymusić pierwszeństwo na kierowcy Toyoty. Ten gwałtownie hamował – chcąc uniknąć zderzenia – stracił kontrolę nad samochodem i dachował.

Jedna osoba jest ranna – to kierowca Toyoty, która dachowała. Trafił karetką do szpitala.

Na czas prowadzenia akcji na drodze – cała DK 81 została zablokowana. Wiślanka stoi w obu kierunkach – korek tworzy się zarówno na Wisłę jak i na Katowice. Policja zorganizowała objazdy, ale korki na Wiślance i utrudnienia nawet kilka kilometrów od miejsca, w którym wydarzył się wypadek na DK 81 w Żorach – potrwają jeszcze kilka godzin.

 

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Na Śląsku czy w Zagłębiu? Gdzie powstać może spalarnia śmieci? Pytamy w LOŻY PREZYDENTÓW

Ministerstwo Zdrowia wydało KOMUNIKAT w sprawie koronawirusa w Polsce

Book trailer do „Śladu” Przemysława Żarskiego już w sieci. Trwa premiera jego drugiej książki!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close