RegionWiadomość dnia

Chorzów: Zostawił plecak z narkotykami w pociągu. Policja pomogła mu go znaleźć [FOTO]

Plecak z narkotykami zostawił 21-latek z Chorzowa w pociągu. Policjanci okazali się bardzo pomocni – razem z przewoźnikiem szybko namierzyli „zgubę”. Plecak z amfetaminą trafił w ręce policji razem z 21-latkiem.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policjanci z Wydziału Kryminalnego chorzowskiej „dwójki” ustalili, że 21-letni mieszkaniec Chorzowa ma w plecaku przewozić większą ilość narkotyków. Natychmiast go zatrzymali. Przy mężczyźnie nie znaleziono jednak żadnych niedozwolonych środków. Chorzowianin zaprzeczał też, aby miał jakikolwiek plecak. Operacyjni nie dali jednak wiary jego wyjaśnieniom.

Szybko ustalili, że 21-latek swój plecak celowo pozostawił w pociągu, którym przyjechał. Policjanci, dzięki współpracy z przewoźnikiem ustalili, że podczas sprzątania wagonów, personel ujawnił plecak z zawartością nieznanej substancji. Pakunek został zabezpieczony. Jak wykazały wstępne badania, było to 80 gramów ecstasy i 86 gramów amfetaminy.

Decyzją prokuratury 21-latek został objęty policyjnym dozorem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego losie zadecyduje sąd

 

źródło: KMP Chorzów
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Na Śląsku czy w Zagłębiu? Gdzie powstać może spalarnia śmieci? Pytamy w LOŻY PREZYDENTÓW

Ministerstwo Zdrowia wydało KOMUNIKAT w sprawie koronawirusa w Polsce

Book trailer do „Śladu” Przemysława Żarskiego już w sieci. Trwa premiera jego drugiej książki!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close