Region

Zabrze: Trudny pacjent zatrzymany. Mężczyźnie grozi kilkuletnia odsiadka

Zabrze. 48-letni mężczyzna znieważył i naruszył nietykalność cielesną ratowników medycznych. Jak często bywa w takich przypadkach – we wszystko zamieszany był alkohol.

 

Wszystko działo się w jednym z mieszkań w centrum Zabrza. Partnerka 48-letniego mężczyzny, zaniepokojona jego stanem zdrowia po spożywaniu alkoholu, wezwała pomoc. Kiedy ratownicy przybyli na miejsce i chcieli zbadać pacjenta, to ten oburzony tym faktem, zaczął ich wyzywać, a potem zaatakował ratowników, uderzając ich ręką i kopiąc.

Na miejsce przyjechali policjanci z III komisariatu, którzy obezwładnili agresywnego pacjenta. Z kajdankami na rękach mężczyzna został przebadany przez ratowników. Jednak nawet będąc skutym, nie przestawał używać wobec nich wulgaryzmów. Po badaniu mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy.

Jak się okazało miał 1,22 promila alkoholu w organizmie. Po wypisaniu go ze szpitala, został zatrzymany. Mężczyzna usłyszy zarzut znieważenia funkcjonariuszy publicznych oraz naruszenia nietykalności cielesnej. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Brutalny mord! Zastrzelili i spalili Łukasza z Chorzowa! NOWE FAKTY

Zniszczone krawężniki i miejska zieleń. Szkody po defiladzie [WIDEO]

Mobilny outlet Biedronki! Przeceny nawet do 70%

Ostrzeżenie dla kierowców! Nowa metoda złodziei

źr. KMP Zabrze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close