Region

Żory: po pijaku rzucił się z nożem na syna! 29-latek z ciężkimi obrażeniami [WIDEO]

68-letni mieszkaniec Żor pokłócił się ze swoim synem i postanowił użyć noża jako argumentu. Ugodzony 29-latek doznał ciężkich obrażeń i trafił do szpitala. 68-latek uciekł z miejsca zdarzenia, ale szybko złapała go policja.

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

Do zdarzenia doszło w środę popołudniu na osiedlu Sikorskiego w Żorach. Podczas domowej awantury 68-latek ugodził 29-latka nożem i uciekł z mieszkania. Pokrzywdzonemu na pomoc ruszyli inni domownicy, którzy usłyszeli dochodzący z kuchni krzyk.

Rodzina natychmiast wezwała karetkę i zaalarmowała policję. Gdy mundurowi przybyli do mieszkania, zespół pogotowia ratunkowego udzielał już pomocy ciężko rannemu 29-latkowi. Podczas, gdy pokrzywdzony mężczyzna był transportowany do szpitala, w pobliżu skrzyżowania ulicy Wolontariuszy z Bankową mundurowi zatrzymali 68-latka. Mężczyzna był pijany, a badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu.

Ojciec 29-latka usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i przyznał się do winy. Decyzją sądu, na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany. Za popełnioną zbrodnię grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Źródło: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Brutalny mord! Zastrzelili i spalili Łukasza z Chorzowa! NOWE FAKTY

Zniszczone krawężniki i miejska zieleń. Szkody po defiladzie [WIDEO]

Mobilny outlet Biedronki! Przeceny nawet do 70%

Ostrzeżenie dla kierowców! Nowa metoda złodziei

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close