KrajRegion

Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym. Trzy osoby podróżujące volkswagenem nie żyją [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 235 w Kaliszu Kaszubskim.W wyniku zderzenia osobówki z ciężarówką, zginęło trzech młodych mężczyzn z osobowego volkswagena, a kierowca ciężarówki trafił do szpitala. 

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał informację o wypadku drogowym, jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 235 w miejscowości Kalisz Kaszubski (woj. pomorskie).

Na miejsce skierowano policjantów drogówki, którzy wraz z technikiem kryminalistyki, prokuratorem rejonowym i biegłym lekarzem wykonali czynności procesowe. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi, 19-latek kierujący volkswagenem bora, stracił panowanie nad pojazdem, z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym.

Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym. Trzy osoby podróżujące volkswagenem nie żyją [ZDJĘCIA] (fot.Policja Pomorska)
Zderzenie osobówki z samochodem ciężarowym. Trzy osoby podróżujące volkswagenem nie żyją [ZDJĘCIA] (fot.Policja Pomorska)
Kierujący osobówką i dwaj 23-letni pasażerowie volkswagena ponieśli śmierć na miejscu. Kierowca ciężarówki trafił do szpitala. Przebadano go na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i okazało się, że był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce wypadku oraz sporządzili oględziny rozbitych aut. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia, wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które mogą okazać się pomocne w dokładnym ustaleniu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

To był prawdziwy pogrom! Śląska drogówka interweniowała 176 razy [WIDEO]

Filip z Katowic walczy o życie! kończy się czas i pieniądze na leczenie w Austrii [WIDEO]

Zabójczy koronawirus 2019-nCoV dotarł z Chin do Europy? Główny Inspektorat Sanitarny wydał KOMUNIKAT!

 

źr. Policja Pomorska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close