RegionWiadomość dnia

Zwęglone zwłoki to zaginiony Łukasz Porwolik! Krzysztof Rutkowski jest pewien! [WIDEO]

Nie żyje Łukasz Porwolik z Chorzowa, którego poszukiwano od 3 sierpnia – taką informację przekazał detektyw Krzysztof Rutkowski.

 

 

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

– Jeden z rolników znalazł go na granicy dwóch województw: województwa śląskiego z województwem opolskim. Na terenie województwa opolskiego został odnaleziony Łukasz. Tak jak przypuszczaliśmy, braliśmy bardzo mocno pod uwagę wątek kryminalny mówi Krzysztof Rutkowski, detektyw.

 

Dwa dni wcześniej Krzysztof Rutkowski mówił, że pod uwagę jest brany wątek zabójstwa. Zwłoki, które odnaleziono były spalone, a obok nich leżały resztki nadpalonych śmieci. Łukasz Porwolik zniknął po tym, jak sprzedał swoje BMW za 70 tys. zł.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zaginiony Łukasz zamordowany?! Odkryto zwęglone zwłoki!

Katowice jak miasto-twierdza! Defilada 15 sierpnia to utrudnienia na cztery dni!

Zabrze: Tak pijanych nastolatek jeszcze nie widzieli! Miały 3,5 i 4 promile. Prawie się utopiły

– Była transakcja w Chropaczowie, ten gość twierdzi, że 70 tys. dał mu w kopercie, w jakimś opakowaniu. On to odebrał i jeszcze mu zaproponował, czy ma go podwieźć do Chorzowa Batorego. On powiedział, że nie, że on idzie do ojca – mówi Henryk Porwolik, ojciec Łukasza. Wypowiedź z 12 sierpnia.

 

Stuprocentowe potwierdzenie informacji detektywa, że zwłoki należą do Łukasza Porwolika, da dopiero sekcji zwłok.

autor: Paweł Jędrusik
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close