RegionWiadomość dnia

20 października na tory wjeżdża NOWY ROZKŁAD Kolei Śląskich. Zmian będzie sporo!

Od niedzieli 20 października nastąpią zmiany w rozkładach jazdy pociągów Kolei Śląskich. W związku z remontami infrastruktury z utrudnieniami muszą się liczyć między innymi pasażerowie z okolic Częstochowy. Niektóre linie będą kursować objazdami.

 

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Tak będzie między innymi w przypadku linii S1 z Gliwic przez Katowice do Częstochowy, która będzie kursować przez Mirów i Stradom, z pominięciem przystanków Korwinów i Częstochowa Raków. Do zmian dojdzie też na trasie z Katowic do Zwardonia. W niektórych przypadkach podróżni będą mogli skorzystać z podstawionych autobusów. Ale będą też ułatwienia.

 

– Nowe pociągi pojawią się między innymi na linii S13 na odcinku Częstochowa-Lubliniec. Tutaj zwiększamy możliwość weekendowego powrotu wieczorną porą. Zwiększy się również liczba połączeń w weekendy na odcinku Katowice-Gliwice. Natomiast w dni robocze przybędą pociągi na odcinku Chałupki-Racibórz – mówi Magdalena Iwańska, Koleje Śląskie.

Koleje Śląskie uruchomią także więcej pociągów 1 i 11 listopada. Szczegółowe informacje na temat zmian w rozkładzie jazdy można znaleźć na stronie Kolei Śląskich.

 

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmarł trzeci saper ranny po eksplozji w Kuźni Raciborskiej

Żołnierze US Army wykonują przebój polskiego zespołu! Nagranie to HIT internetu [WIDEO]

Śląskie: Życiowy pech 18-latka. Zrobił prawo jazdy i od razu spotkał policjantów z grupy SPEED. I po prawku!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close