Region

Areszt dla Kamila Durczoka? Podrobił podpis żony, by wziąć kredyt [WIDEO]

Kamil Durczok może zostać aresztowany. Dzisiaj znany dziennikarz był przesłuchiwany w katowickiej prokuraturze. Dopiero późnym popołudniem zakończyły się czynności prokuratura z udziałem podejrzanego. Jednak wiadomo niewiele.

 

 

Szlagierowa gwiazda prosi o pomoc! TOP 5 SILESIA FLESZ
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Mogę powiedzieć tylko tyle, że przed chwilą prokurator zakończył wykonywanie czynności z udziałem osoby podejrzanej. Z uwagi na treść wyjaśnień, które zdaniem prokuratora wymagają zweryfikowania, również z uwagi na grożącą surową karę za czyn zarzucany podejrzany, który stanowi samoistną przesłankę do stosowania środków zapobiegawczych. Prokurator decydował się skierować wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Wniosek będzie złożony jeszcze dzisiaj do Sądu Rejonowego w Katowicach – mówi Agnieszka Wichary, Prokuratura Regionalna w Katowicach.

Przypomnijmy, że celebryta usłyszał wczoraj zarzut oszustwa i podrobienia weksla. Chodziło o zabezpieczenie kredytu hipotecznego na blisko 3 mln zł z 2008go roku. W tym celu Durczok miał podrobić podpis swojej byłej żony.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szok! Pijany 13-latek leżał na ławce. Miał prawie 4 promile!

Morderstwo noworodka w Będzinie! Jak doszło do tej zbrodni? [NOWE FAKTY]

Mniejsze opłaty za autostradę A4 Katowice-Kraków! Ale nie dla wszystkich

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close