KrajRegion

Czerwona strefa w Rudzie Śląskiej nie taka zła? Ktoś tu zgarnął 5 milionów!

Ruda Śląska objęta czerwona strefą. Obowiązkowe maseczki na ulicy – podobnie zresztą jak i w strefie żółtej, masa obostrzeń i zakazów o których trzeba codziennie pamiętać. Ale Ruda Śląska świeci się na czerwono jeszcze na innej, niż koronawirusowa mapa. Ktoś tu zgarnął właśnie 5 milionów z kumulacji Lotto!

 

 

W sklepach znowu GODZINY DLA SENIORÓW! Nie wszyscy są tym zachwyceni

To już kolejne wysokie wygrane w tym tygodniu w grach LOTTO! 13. dzień miesiąca z pewnością nie był pechowy dla dwojga naszych graczy. W Rudzie Śląskiej (woj. śląskie) padła „szóstka” w Lotto warta prawie 5 mln zł. Szczęście dopisało również graczowi w Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie), który tego samego dnia w grze Multi Multi Plus wygrał dokładnie 2 500 000 zł.

Szczęśliwy zakład Lotto o wartości 4 814 831,50 zł został zawarty w kolekturze przy ul. Fojkisa 17C w Rudzie Śląskiej. Gracz wybrał grę metodą chybił trafił. To druga i najwyższa trafiona „szóstka” w Rudzie Śląskiej – 21 grudnia 2002 roku jeden z naszych graczy wygrał w tym mieście prawie 1,4 mln zł. A oto liczby wylosowane 13 października w Lotto to: 3, 8, 16, 26, 32, 33.

Warto dodać, że w trakcie rozbitej wczoraj kumulacji w Lotto, która rosła od 6 października, odnotowaliśmy ponad 172 tysięcy wygranych niższych stopni na łączną kwotę ponad 6 mln zł! Ponadto, odwiedzając kolekturę lub grając online, wspieramy polski sport i kulturę narodową – w okresie tylko od 6 do 13 października dzięki graczom Lotto Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej zasilono sumą ponad 3,4 mln zł, a na Fundusz Promocji Kultury przekazano ponad 900 tys. zł. Dziękujemy wszystkim grającym za ich wkład!

Druga wysoka wygrana padła wczoraj w Multi Multi Plus w nadmorskim Kołobrzegu, w punkcie LOTTO przy ul. Morskiej 1. Gracz sam trafnie wytypował 10 z 10 liczb, dodatkowo wybierając opcję gry z Plusem, wygrał 2 500 000 zł. Co ciekawe, w tej samej kołobrzeskiej kolekturze padła już wysoka wygrana w Multi Multi (359 905,40 zł) – miało to miejsce 6 stycznia 2014 r.

Przypominamy, że gra o miliony toczy się każdego dnia. Dwa razy dziennie odbywają się losowania Multi Multi. Z kolei już w czwartek czekają nas losowania Lotto i Lotto Plus, gdzie do wygrania jest odpowiednio 2 000 000 i 1 000 000 zł. Zapraszamy o godz. 21:50 do TVP 3 oraz na lotto.pl, Facebook i kanał YouTube, gdzie można oglądać losowania gier LOTTO.

Warto pamiętać, że 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z covid-19.

 

źródło: biuro prasowe Lotto
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Są NOWE OBOSTRZENIA w strefach żółtych i czerwonych! Zakaz wesel, szkoły zdalnie, 50% w autobusach!

Śląskie: Nowe powiaty i miasta w rozszerzonej CZERWONEJ STREFIE od 17 października!

Wojewoda śląski na kwarantannie. Jeden z pracowników biura ma koronawirus

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close