AlarmRegion

Dzieciaki okradły stadion miejski w Bielsku-Białej! Są już w rękach policji

Policja z Bielska-Białej ustaliła tożsamość dzieci, które ukradły z terenu stadionu miejskiego elementy marketingowe. To chłopcy w wieku 11, 12 i 13 lat. Po opublikowaniu wizerunku dzieci na policję zgłosili się rodzice dwóch z nich.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Materiał Bartosza Bednarczuka:

Szukała ich policja, przyprowadzili rodzice. Jakiś czas temu na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Rychlińskiego w Bielsku-Białej doszło do kradzieży banerów reklamowych o wartości 2700 zł. Po sprawdzeniu monitoringu okazało się, że kradzieży dokonało trzech nastolatków, których wizerunki w sieci udostępniła bielska Policja. Po tym w sprawie nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji.

-Z policjantami skontaktowali się rodzice dwojga z tych chłopców, następnie policjanci ustalili tożsamość trzeciego ze sprawców. Okazali się to trzej nastolatkowie zamieszkali w Bielsku-Białej w wieku 11,12 i 13 lat. W dniu dzisiejszym policjanci odzyskali także skradzione elementy ze stadionu – mówi asp. szt. Roman Szybiak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

Te wrócą na stadion bo nie zostały zniszczone. Teraz Policja bada motywy działania nieletnich. Jak wynika z informacji podanych przez funkcjonariuszy, żaden z nastolatków nie był wcześniej notowany, a o ich dalszych losach zadecyduje sąd rodzinny.

 

Wcześniej na ten temat pisaliśmy:

Do kradzieży doszło 4 października 2020 roku około 13.00 na terenie Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego. Kradzież elementów marketingowych o wartości 2700 złotych i wizerunki podejrzewanych o to trzech nastolatków, zarejestrowały kamery monitoringu.

Policjanci zwalczający przestępczość nieletnich z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zdecydowali opublikować nagranie, prosząc mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości złodziei. Jeszcze tego samego dnia z policjantami skontaktowali się rodzice dwóch nastolatków, którzy rozpoznali swoje dzieci na nagraniu kradzieży. Stróże prawa ustalili tożsamość wszystkich nastolatków odpowiedzialnych za kradzież. Teraz sprawą zajmują się policjanci zwalczający przestępczość i demoralizację nieletnich z bielskiego wydziału prewencji. Policjanci odzyskali skradzione mienie. O losie nastolatków zdecyduje niebawem bielski sąd rodzinny.

Źródło: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ruszyły przesłuchania uczestników manifestacji, które odbywały się w Katowicach [WIDEO]

Najlepszy i największy rollercoaster w Europie jest w Zatorze! [WIDEO]

Kopalnia powstanie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? Wśród mieszkańców zawrzało! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close