RegionWiadomość dnia

Gliwice: Policja dzień wcześniej zapowiada ogromne korki! 20 lutego szykuje się armagedon!

To nie efekt wizyty u wróżki, zaglądania w szklaną kulę i gładzenia czarnego kota czy stawiania tarota. Gliwiccy policjanci już w środę wiedzą, że w czwartek 20 lutego w Gliwicach będą ogromne korki. I znają powód tego, że na drogach dojazdowych do Gliwic będzie o wiele większy ruch.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policjanci z Gliwic ostrzegają, że w czwartkowe (20.02) popołudnie i wieczór na miejskich drogach trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Kilka tysięcy osób przyjedzie bowiem swoimi samochodami na mecz Polska-Izrael, który rozegrany zostanie w Arenie Gliwice.

-Duże zainteresowanie meczem Polska-Izrael, który rozpocznie się o godzinie 18.45 w czwartek 20 lutego , może spowodować spore zmiany w płynnej na co dzień komunikacji samochodowej. Kilka tysięcy osób przybędzie bowiem do naszego miasta swoimi pojazdami – mówią policjanci z gliwickiej komendy. Policjanci przewidują, że ponad 2500 aut pojawi się w tym samym czasie i miejscu.

Korków raczej nie da się uniknąć. Stróże prawa będą pracować nad jak najlepszą organizacją ruchu, jednak mimo to z pewnością pojawią się poważne utrudnienia. Przewidując te komplikacje, warto w tym dniu przemyśleć swoją drogę do pracy i do domu. Okolice ulic Kujawskiej, Pszczyńskiej i zjazdów z A4 i DTŚ w rejonie węzła Sośnica lepiej w czwartek, 20 lutego popołudniu unikać. Korek niemal murowany.

 

źródło: KMP Gliwice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Child Alert odwołany! Wiadomo, co stało się z 10-letnim Ibrahimem

Wybory Prezydenckie 2020: Szymon Hołownia otwiera swoje biuro w Katowicach i zaczyna internetową zbiórkę

Śląskie: Kobieta oddała policji 20 tys. złotych, które znalazła!!!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close