AlarmRegion

Szok! Kompletnie pijana matka opiekowała się 2,5-rocznym dzieckiem!

2 promile alkoholu miała 43-letnia mieszkanka Siemianowic Śląskich, która zajmowała się swoim 2,5-rocznym synem. Kobieta usłyszała już zarzuty.

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policjanci zastali kobietę po godzinie 10 w mieszkaniu, którym panował duży nieporządek. W pokoju znajdowały się puste butelki i puszki po alkoholu. Funkcjonariusze od razu powiadomili o tym MOPS, ponieważ w mieszkaniu znajdował się też 2,5-roczny syn kobiety.

Chłopczyk został oddany do placówki opiekuńczo-wychowawczej, a matka trafiła do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jej zarzutu sprawowania opieki nad dzieckiem będąc pod wpływem alkoholu, czym naraziła je na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia.

Jak ustalono, kobieta w przeszłości miała już ograniczone prawa rodzicielskie wobec swojej starszej córki z powodu alkoholu. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet 5 lat więzienia. O tym, czy chłopczyk wróci do matki, zadecyduje sąd rodzinny.

 

Źródło: Policja Śląska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Child Alert odwołany! Wiadomo, co stało się z 10-letnim Ibrahimem

Wybory Prezydenckie 2020: Szymon Hołownia otwiera swoje biuro w Katowicach i zaczyna internetową zbiórkę

Śląskie: Kobieta oddała policji 20 tys. złotych, które znalazła!!!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close