RegionWiadomość dnia

Loża Prezydentów: Metropolia walczy ze smogiem. Sama uchwała antysmogowa to jednak za mało!

W jaki sposób miasta Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii próbują walczyć ze smogiem? Na to pytanie odpowiedzą goście najnowszego odcinka programu „Loża Prezydentów”. Na program zaprasza Grzegorz Żądło.

 

 

Wprawdzie w tym sezonie zima zimą jest tylko z nazwy, ale to nie znaczy, że można zapomnieć o ważnym zimowym problemie – smogu. W najnowszym odcinku programu „Loża Prezydentów” zajmiemy się właśnie tym tematem.

W jaki sposób miasta próbują walczyć ze smogiem? Czy i ile dopłacają do wymiany starych pieców węglowych? Jak szybko podłączają kolejne budynki do sieci ciepłowniczej? Czy prowadzą kampanie promocyjne, które pomagają mieszkańcom podjąć decyzję o przejściu na ekologiczne źródła ciepła?

To tylko niektóre z zagadnień, które poruszamy w programie. Gośćmi Loży Prezydentów są: Mariusz Skiba, wiceprezydent Katowic, Katarzyna Dziuba, wiceprezydent Zabrza, Damian Rutkowski, wiceprezydent Dąbrowy Górniczej oraz Izabela Domogała, członek zarządu woj. śląskiego.

„Loża Prezydentów” w Telewizji TVS w każdą środę o godz. 17:55.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Child Alert odwołany! Wiadomo, co stało się z 10-letnim Ibrahimem

Wybory Prezydenckie 2020: Szymon Hołownia otwiera swoje biuro w Katowicach i zaczyna internetową zbiórkę

Śląskie: Kobieta oddała policji 20 tys. złotych, które znalazła!!!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close