KrajRegion

Kolejny etap luzowania obostrzeń. Co ze szkołami tańca? [WIDEO]

Od 6 czerwca, w ramach IV etapu luzowania obostrzeń, swoją działalność mogą wznowić kina, teatry oraz siłownie. Teoretycznie swoje podwoje mogą otworzyć również szkoły tańca.

 

 

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

 

Praktycznie pojawia się problem, bo według uzyskanych przez nas informacji, Sanepid nie ma jasnych wytycznych dotyczących reżimu sanitarnego w takich miejscach, a ponadto jest problem z klasyfikacją prawną czy obiekty tego typu mają być traktowane jak siłownie i kluby fitness czy jako kluby sportowe.

Robimy sobie do Bożego ciała trzy dni próbne, czyli poniedziałek, wtorek, środa, próbujemy zrobić zajęcia, nie w pełnym grafiku, nie tak jak byśmy chcieli, nawet w tej sytuacji się otworzyć, chcemy zobaczyć jakie zainteresowanie będzie osób w ogóle – mówi Sebastian Ciosiński, właściciel szkoły tańca La Clave.

Wytyczne, które nasuwają się poprzez funkcjonowanie siłowni to: częste wietrzenie sal, dystans i co za tym idzie zajęcia solo, zmniejszenie liczby osób na zajęciach oraz dłuższe przerwy pomiędzy zajęciami poszczególnych grup by jak najmniej osób miało ze sobą bezpośredni kontakt.

Autor: Bartosz Bednarczuk

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Osobom ze Śląska pokojów nie wynajmujemy. Turystyczne hejtowanie Ślązaków ma się dobrze [WIDEO]

Śląskie: Galerie handlowe opustoszeją? Najemców przez epidemię nie stać na czynsze!

Sukces lekarzy z Gliwic! Wyleczyli z koronawirusa 94-letnią kobietę! [FOTO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close