Region

Od poniedziałku Urząd Miejski w Bytomiu będzie otwarty

Urząd Miejski w Bytomiu będzie otwarty na bezpośrednią obsługę mieszkańców. Będą oni przyjmowani w poniedziałek od godz. 7.30 do godz. 17.30 oraz od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.00.

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

– Należy podkreślić, że bezpośrednia obsługa klienta będzie prowadzona w obowiązującym reżimie sanitarnym, z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Klienci przychodzący do Urzędu Miejskiego zobowiązani są do zaopatrzenia się w środki ochrony osobistej, tj. maseczki ochronne zasłaniające nos i usta. Po wejściu do budynku przy ul. Parkowej 2 i Smolenia 35 oraz przy windzie każdej osobie będzie mierzona temperatura, po czym konieczna będzie dezynfekcja rąk dostępnym płynem do dezynfekcji umieszczonym w dozownikach (dotyczy to zarówno osób w rękawiczkach jednorazowych, jak i bez nich) – czytamy na stronie urzędu.

Przy wejściu do holu budynku przy ul. Parkowej 2 zostanie umieszczona skrzynka na korespondencję, jako forma szybkiego kontaktu z Urzędem dla tych klientów, którzy nie wymagają bezpośredniej obsługi. – Prosimy, aby wszystkie dokumenty składane do skrzynki podawczej były umieszczone w zaklejonej i opisanej kopercie – dodają urzędnicy.

Bezpośrednia obsługa zostanie również przywrócona w Urzędzie Stanu Cywilnego przy ul. Olejniczka 22, w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7 oraz w Biurze Organizacji Pozarządowych przy pl. Jana III Sobieskiego 3.

W Urzędzie Miejskim wydzielone zostaną tzw. bezpieczne strefy przy obsłudze klientów Wydziału Komunikacji oraz Wydziału Spraw Obywatelskich w formie linii poziomych. Ponadto w pokoju przyjmowana będzie tylko 1 osoba, dlatego też urzędnicy zalecają najpierw kontakt telefoniczny z ww. wydziałami, aby upewnić się, czy w danym dniu klient zostanie obsłużony i będzie mógł załatwić swoją sprawę.

Źródło: Bytom.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Osobom ze Śląska pokojów nie wynajmujemy. Turystyczne hejtowanie Ślązaków ma się dobrze [WIDEO]

Śląskie: Galerie handlowe opustoszeją? Najemców przez epidemię nie stać na czynsze!

Sukces lekarzy z Gliwic! Wyleczyli z koronawirusa 94-letnią kobietę! [FOTO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close