KrajRegionWiadomość dnia

Szukasz mieszkania w mieście? Sprawdź, co warto mieć w okolicy

Kupno mieszkania jest wielkim przeżyciem i emocjonującą decyzją w życiu człowieka. Mieszkania we Wrocławiu cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na piękne otoczenie i wspaniałe miasto, ale także na atrakcyjne oferty od deweloperów.

 

 

Mieszkania we Wrocławiu- czego możesz się spodziewać?

Wrocław jest miastem o sporej powierzchni, bogato rozwiniętym zarówno pod względem infrastruktury, jak i zaplecza turystycznego. To wszystko sprawia, że mieszkanie we Wrocławiu to marzenie niejednego z nas. Jeżeli Ty także stoisz przed decyzją o nowym mieszkaniu, pamiętaj o tym, że nowe mieszkania we Wrocławiu są o wiele bardziej wartościowe niż te z rynku wtórnego. Decydując się na nowe mieszkanie, możesz mieć pewność, że zostało ono zbudowane z materiałów o najwyższej jakości, solidnych i trwałych. Mieszkania z rynku pierwotnego cechują się estetycznym i atrakcyjnym wyglądem. Wiele osób martwi się, że mieszkanie w  stanie deweloperskim będzie bardzo kosztowną inwestycją. Okazuje się jednak, że w wielu przypadkach to właśnie mieszkania z rynku pierwotnego są najbardziej korzystne cenowo.

Jak korzystać z wyszukiwarki ofert?

Jeżeli rozglądasz się za nowym mieszkaniem i masz określone jakieś parametry, na które chcesz zwrócić uwagę przy wyborze, możesz skorzystać z wyszukiwarki ofert. Działa ona na zasadzie filtrowania wyników wyszukiwania, zgodnie z podanymi przez Ciebie parametrami. Możesz zdecydować o wyświetleniu ofert tych mieszkań, które posiadają duży metraż przekraczający metraż średni, mieszkania jednopoziomowe czy też dwupoziomowe, a także mieszkania z balkonem czy z dodatkową łazienką. Takich filtrów jest dostępnych co najmniej kilkanaście. Dzięki filtrowania oszczędzisz czas, bo wyświetlą Ci się jedynie te ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować. Aby skorzystać z wyszukiwarki ofert deweloperów, wystarczy tylko wybrać lokalizację z rozsuwanego menu, określić maksymalną cenę inwestycji, ilość pokojów oraz metraż. Następnie masz do wyboru cały szereg dostępnych filtrów, które zawężą obszar wyszukiwania. Pozostaje jedynie kliknięcie w czerwony przycisk „szukaj ofert we Wrocławiu”. Ukaże się wówczas lista dostępnych ofert zgodnych z przyjętymi kryteriami.

Na co zwrócić uwagę, szukając mieszkania?

Kupując mieszkanie, zawsze towarzyszą nam emocje. Warto jednak tak ważną życiową decyzję podejmować ze zdrowym rozsądkiem. Przede wszystkim pamiętaj o sporządzeniu właściwych umów. Taką umowę powinien otrzymać deweloper, a drugi egzemplarz powinien zachować kupujący. Ważne jest ustalenie wszelkich szczegółów, dogadanie najmniejszych detali i utrwalenie jej na piśmie. Ponadto, należy pamiętać o ubezpieczeniu mieszkania. Kwota ubezpieczenia będzie zależna od wartości mieszkania, trzeba brać pod uwagę różne sytuacje, które bywają bardzo nieprzewidywalne i potrafią zaważyć na naszym życiu. Odpowiednio wysokie ubezpieczenie jest więc dobrym zabezpieczeniem na wypadek nieszczęśliwych sytuacji, na które nie mamy wpływu.

Dlaczego warto wybierać mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu?

Mieszkanie z rynku pierwotnego zawsze jest lepszą inwestycją od mieszkania z rynku wtórnego. Przede wszystkim należy podkreślić, że takie mieszkanie o wiele łatwiej jest sprzedać czy wynająć. Wartość rynkowa takiego mieszkania jest o wiele wyższa od tego z rynku wtórnego, utrzymanie zaś takiego mieszkania będzie mniej kosztowne. Nowoczesne technologie i zaawansowane budownictwo zapewniają trwałość i solidność budynku, a koszty całej inwestycji będą o wiele niższe niż w przypadku mieszkania z rynku wtórnego.

źródło: materiał prasowy partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close