KrajRegionWiadomość dnia

Takiej bójki jeszcze nie było. Na chrzcinach i poprawinach biło się blisko 50 osób!

Dwie oddzielne imprezy połączyły nieporozumienie i bójka, w której brało udział prawie 50 osób. Z informacji podanych przez Policję wynika, że 5 uczestników awantury, do której doszło na chrzcinach i poprawinach trafiło do szpitala. Do kuriozalnej sytuacji doszło w Sokołowie Podlaskim.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

– Policja dostała zgłoszenie o bójce w jednym z lokali przy ul. Lipowej w Sokołowie Podlaskim ok. godz. 19:30. czytamy na łamach Polsat News. Trwają policyjne ustalenia w sprawie kuriozalnej awantury, do której doszło w niedzielę w trakcie dwóch oddzielnych imprez rodzinnych. W trakcie chrzcin i poprawin doszło do nieporozumienia pomiędzy gośćmi, które zakończyła bójka, w której mogło brać udział nawet 50 osób. Policja przekazuje, że 5 osób, które uczestniczyły w rodzinnym starciu znalazło się w szpitalu – były pod wpływem alkoholu. W tej sprawie na razie nikogo nie zatrzymano. Obie imprezy odbywały się w tym samym lokalu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

To dopiero początek upałów! Jest OSTRZEŻENIE przed wysokimi temperaturami

Wybuch gazu pod Zawierciem: Trzy osoby poparzone, wśród rannych jest dziecko!

Koronawirus w GKS Katowice! Piłkarze i trenerzy na kwarantannie!

źródło: Polsat News

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close