AlarmRegionWiadomość dnia

Tychy: Bitcoiny i Fundacja TVS walczą z koronawirusem. Ogromna darowizna dla szpitala [WIDEO]

Tyski szpital dostał 100 tys. zł darowizny. Przekształcony w całości w zakaźną placówkę Wojewódzki Szpital Specjalistyczny został dofinansowany przez jednego z katowickich przedsiębiorców, który prowadzi największą w Polsce giełdę bitcoin.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Nie leczcie koronawirusa papierem toaletowym!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

– Postanowiliśmy po pierwsze, jako giełda, przekazać 100 tys. zł z naszych zysków obecnie wypracowanych. Drugą kwestią, którą udało się szybko uruchamiać, bo zaraz na dniach zostanie uruchomiona strona internetowa, gdzie będzie można dokonywać zbiórki i wpłacać na rzecz fundacji TVS-u. Razem z nimi połączyliśmy się szybko. Nasi użytkownicy i nie tylko będą mogli w każdej walucie, nie tylko w kryptowalutach, ale także w złotówkach czy euro, dokonywać wpłat – mówi Sylwester Suszek, BitBay

Tychy: Bitcoiny i Fundacja TVS walczą z koronawirusem. Ogromna darowizna dla szpitala [WIDEO]
Tychy: Bitcoiny i Fundacja TVS walczą z koronawirusem. Ogromna darowizna dla szpitala
Te wpłaty będą później przekazywane najbardziej potrzebującym placówkom medycznym w regionie. Zbiórka ruszy już jutro, a już dzisiaj wojewódzki szpital w Tychach może cieszyć się z dużego wsparcia ze strony Bit Bay.

-To jest wielka suma. My dołożymy te pieniądze do zakupu inkubatora przenośnego dla noworodków. To na pewno nam się przyda. Jesteśmy bardzo wdzięczni, to jest duży zastrzyk gotówki i na pewno wielka pomoc – mówi Małgorzata Jędrzejczyk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp. z o.o.

Fundacja TVS zachęca do przekazania pieniędzy na wsparcie dla wszystkich szpitali. Wpłat z dopiskiem WALKA Z KORONAWIRUSEM można dokonywać na numer konta podany poniżej.

 

87 1050 1214 1000 0090 3167 5623
dopisek: WALKA Z KORONAWIRUSEM

 

autor: Łukasz Kądziołka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Epidemia koronawirusa: Kontrole graniczne w Cieszynie sparaliżowały ruch w całym mieście!

Minister Szumowski: Jeszcze w tym tygodniu 1000 przypadków koronawirusa! Śląskie szpitale gotowe?

Śląskie: Epidemia wyrzucania zwierząt przez epidemię koronawirusa! Ludzie zwariowali! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close