RegionWiadomość dnia

W gminie Psary żłobek tańszy dla wszystkich. Radni podjęli uchwałę

Dzieci biorą udział w projekcie, a rodzice z gminy Psary płacą mniejsze czesne. I to wszyscy – bo radni gminy podjęli ostatnio uchwałę tnącą koszty, jakie rodzice ponosili z tytułu uczęszczania przez ich dziecko do gminnego żłobka. Są też inne plusy takiego obrotu spraw w Psarach.

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

Wcześniej, obniżenie miesięcznych opłat przysługiwało grupie rodziców dzieci do 3 roku życia biorących udział w projekcie „Wspieranie rozwoju warunków do godzenia życia zawodowego i prywatnego”. -czytamy na łamach portalu Twoje Zagłębie. Tak było kiedyś, a teraz się to zmieni i to na lepsze, bo już wszyscy rodzice będą mieli obniżone czesne z 400 zł na 156. Taka decyzje podjęli radni gminy Psary. Dodatkowo na działjącym tam projekcie zyskuja dzieci – zakupiono dodatkowe zabawki, doposażono plac zabaw oraz zafundowano najmłodszym nowe pomoce edukacyjne. Po wakacjach rodzice wracaja do pracy, dzieci do żłobków przedszkoli i szkół – tym bardziej prezent od gminy powininen cieszyć!

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W tym roku księża nie odwiedzą wiernych podczas kolędy. Wyjątkiem specjalne zaproszenia

Koronawirus w liczbach: ZUS wypłacił blisko 1,3 mln zasiłków opiekuńczych na kwotę 912 mln złotych

Dyrektor Muzeum Auschwitz chce iść do więzienia za 13-letniego chłopca

źródło: Twoje Zagłębie
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close