Region

W Siemianowicach otwierają dziś place zabaw i siłownie plenerowe

Od dziś w Siemianowicach Śląskich można już korzystać z miejskich placów zabaw, skateparków i siłowni plenerowych. Po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej zagrożeniem pandemicznym, miejsca te zostają znowu udostępnione mieszkańcom.

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

– Przed otwarciem wszystkie urządzenia zostały sprawdzone pod względem technicznym oraz poddane pracom porządkowym. Dodatkowo w piaskownicach sukcesywnie wymieniany jest piach. Zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Katowicach wszystkie urządzenia na placach zabaw, skateparków i siłowni plenerowych zostały zdezynfekowanemówi Iwona Robak-Charchan zastępca naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w Siemianowicach Śląskich.

Należy pamiętać, że zagrożenie koronawirusowe nie zniknęło i nadal należy zachowywać daleko posunięte środki ostrożności, czyli m.in. pamiętajmy o dwumetrowym „dystansie społecznym”, maseczkach ochronnych w przypadku braku możliwości zachowania odstępów (z wyjątkiem dzieci poniżej 4 roku życia) oraz dezynfekcji rąk po zakończeniu ćwiczeń czy zabawy.

Źródło i foto: UM Siemianowice Śląskie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Polska nareszcie otwiera granice! Znamy już dokładną datę, kiedy znikną kontrole!

NOWY REKORD przypadków koronawirusa! Znowu najwięcej na Śląsku! [KORONAWIRUS 8.6.2020]

Katowice: Basen Brynów już otwarty! Na razie może popływać 66 osób [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close